«Львівводоканалу» блокують проведення взаємозаліків за електроенергію


Наше підприємство є найбільшими виробниками послуг з водопостачання та водовідведення у Львівській області. Щодня ми постачаємо воду до 730 тисяч мешканців міста Льова, до мешканців 64 сіл депресійної лійки та 30 сіл супутніх споживачів Жовківського, Золочівського, Стрийського, Пустомитівського, Перемишлянського, Яворівського та Городоцького районах та до міст Городок, Миколаїв, смт. Винники.
Для забезпечення водою вказаних населених пунктів Львівводоканал споживає близько 11 млн. кВт/год електроенергії щомісяця.

“В умовах коли вартість електроенергії постійно зростає, а тарифи на воду є незмінними, нам дуже складно вчасно здійснювати розрахунки за спожиті енергоносії. Відтак зараз ми боргуємо енергетикам. Натомість держава нам заборгувала понад 82 млн.грн. у різниці в тарифах. Саме тому ми бачимо шляхи вирішення проблеми через проведення взаємозаліків. Зокрема у травні ми оформили документи на проведення взаємозаліку між водоканалом, Обленерго, ДП “Енергоринок” та держбюджетом. Однак учора чиновники з ОДА з незрозумілих причин заблокували цю операцію. Через таке рішення ми опинилися у дуже скрутній ситуації. Коштів на оплату енергоносіїв немає, а це загрожує безперебійному водопостачанню мешканців як міста Львова, так і міст та сіл Львівської області”
- зазначив головний бухгалтер Ігор Цитульський