Робота по відновленню пожежних гідрантів триває


Від початку цього року у місті відновили 115 пожежних гідрантів, відповідно до погодженого графіка виконання робіт з ГУ ДСНС України у Львівській області.

 

“На нашому балансі є 2 594 гідранти. Спільно з пожежниками ми стежимо за їхнім станом, складаємо відповідні акти огляду, визначаємо, які необхідно відновити. Нам вдалося налагодити постійну роботу по відновленню гідрантів, і це дає свої результати. Сподіваємось до кінця року відновити всі пристрої. Залишилося полагодити ще 74”
– розповів головний інженер Олекса Макогін.

Найбільше потребують відновлення пожежні гідранти в середмісті Львова. Тут ще багато австрійських пристроїв, які ще називають гідрантами львівського типу.

“Проблеми з гідрантами виникають не лише тому, що їх заасфальтовують без погодження. На жаль, люки пристроїв для гасіння пожеж (вони овальної форми, невеликі за розміром), як і каналізаційні, часто крадуть. Особливо багато крадіжок стається в середмісті Львова. Якщо гідрант не прикрито, у нього потрапляє сміття і він виходить з ладу.
Ремонт одного такого гідранта (зокрема, заміна його запчастин) обходиться від 800 до 1 500 гривень. Аби придбати повністю новий пристрій, необхідно майже 4 000 гривень. Минулого місяця ми придбали 15 нових гідрантів польського типу – один коштував 3 тисячі 800 гривень»
-зазначив головний інженер Олекса Макогін.

Найбільше пожежних гідрантів є в Личаківському районі міста – 510, у Галицькому районі їх 477, у Франківському – 468, у Залізничному – 394, у Шевченківському – 392, а в Сихівському – 353.