Проведена перевірка стану водопостачання у гуртожитках ЛНУ ім. І. Франка


На сторінку міського голови Андрія Садового у соціальній мережі звернулися студенти ЛНУ ім. І.Франка зі скаргами на графікове водопостачання. Відповідно до доручення міського голови фахівці «Львівводоканалу» спільно з представниками Личаківської РА та Управління інженерного господарства ЛМР здійснили комісійне обстеження стану водопостачання гуртожитків університету на вул. Медової Печери, 39-39 а, Пасічна, 22, 62 в-б.
Під час обстеження з’ясувалося, що водопостачання гуртожитків здійснюється цілодобово з достатнім тиском води. Однак, підкачування води на верхні поверхи будинків відбувається за допомогою локальної насосної станції, яка перебуває на балансі університету.

«Директор студентського містечка Березюк Р. був присутній під час обстеження. Він підтвердив, що немає жодних претензій до водоканалу щодо стану водопостачання гуртожитків. Натомість повідомив, що внутрішня водопровідна мережа потребує ремонту, крани протікають, студенти воду не економлять, відтак, керівництво університету прийняло рішення встановити графікову подачу води» – зазначила начальник диспетчерської служби Зіна Бенько.

Нагадаємо, що це не перша скарга студентів вищих навчальних закладів на проблеми з водою. Зокрема, нещодавно фахівці ЛМКП «Львівводоканал» перевіряли стан водопостачання гуртожитку Академії мистецтв на вул.Кримській, 30 та 14-ти гуртожитків Львівської Політехніки.

«У згадані гуртожитки вода подається цілодобово. Претензій від керівництва навчальних закладів до роботу Львівводоканалу не надходило. Припускаємо, що причиною дотримання графіку є бажання освітян економити кошти».