Енергетики погорожують знеструмленням об’єктів водопостачання міста


У ЛМКП «Львівводоканал» надійшло попередження від ПАТ «Львівобленерго» про знеструмлення об’єктів водопостачання міста унаслідок заборгованості за електроенергію.

«Так, ми справді боргуємо 8,3 мільйони гривень. Це заборгованість станом на 1 лютого. На жаль ми не можемо у повному обсязі розрахуватися з енергетиками через невчасну оплату споживачів та періодичне зростання тарифів на енергоносії» – повідомив директор Валентин Вольський

Найбільше боргують за воду міста Винники 1,2 млн.грн., Городок – 2 млн.грн, штаб ЗОК – 700 тис.грн. Установи, які фінансуються з обласного та державного бюджету у січні розрахувалися лише на 22%.

«У такій ситуації ми відчуваємо хронічний дефіцит обігових коштів. Водночас регулярно зростають ціни на енергоносії. Якщо у липні ми отримали рахунок на електроенергію на 11,5 млн. грн., то у січні – вже на 14,8 млн. грн. Таке стрімке зростання тарифів – це великий тягар для нашого підприємства».

Закликаємо споживачів у повному обсязі розрахуватися за послуги з водопостачання та водовідведення. Кожен неоплачений рахунок може призвести до припинення водопостачання цілого міста.