Виконком затвердив «Схему оптимізації системи водопостачання та водовідведення м. Львова»


Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про затвердження Схеми оптимізації системи водопостачання та водовідведення м. Львова».
Це комплексний програмний документ, який розробили фахівці ЛМКП «Львівводоканал» на основі всебічного аналізу наявного стану систем водопостачання та водовідведення міста з метою підвищення якості надання послуг та забезпечення надійності функціонування системи. Схема оптимізації розроблена відповідно до методичних рекомендацій, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 23 грудня 2010 року № 476.

«Ми дослідили «вузькі місця» водопровідно-каналізаційного господарства та розробили комплексні заходи для їх усунення. Мова йде про оптимізацію гідравлічних режимів роботи, оновлення та реконструкцію трубопроводів, водозаборів, каналізаційних спруд» – зазначив головний техногол Микола Одуха.

Вартість реалізації заходів впродовж 2015-2025 років становить 1,2 млрд. грн. Запропонована cхема сприятиме підвищенню ефективності технологічних процесів, раціональному використанню енергоносіїв та водних ресурсів.