Оголошення про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів з 01 травня 2015 року


Шановні споживачі!

ЛМКП «Львівводоканал» повідомляє про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з 01 травня 2015 року.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, №879 від 26.03.2015 року «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ЛМКП «Львівводоканал», вартість послуг з водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів становитиме :

• на централізоване водопостачання – 4,21 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);
• на водовідведення – 3,17 грн. за 1 куб.м (без ПДВ).

Перегляд тарифу відбувся внаслідок зростання цін на енергоносії, витрати на які становлять левову частку в загальній структурі тарифу на водоспоживання. Станом на 1 березня вартість цієї складової тарифу на водоспоживання зросла на 22-28% у порівнянні з цінами, які закладалися влітку 2014 року.
Враховуючи різке зростання курсу долару США, вартості електроенергії за 1 кВтгод, та скрутний фінансовий стан комунального підприємства «Львівводоканал», що склався внаслідок невідповідності діючих тарифів на послуги з централізоване водопостачання та водовідведення фактичним витратам на виробництво, підприємству було відкориговано діючі тарифи по вищезазначеним статтям витрат, причому решта статей тарифів залишилася без змін.

Адміністрація ЛМКП «Львівводоканал»

Постанова НКРЕКП № 879 від 26.03.15р. “Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ЛМКП “Львівводоканал”