Сьогодні Львівобленерго розпочало знеструмлення об’єктів водопостачання міста


Сьогодні Львівобленерго розпочало знеструмлення об’єктів водопостачання міста через борги. Без електрики опинилася 2 головні насосні станції міста, внаслідок чого повністю припинено водопостачання до споживачів Франківського р-н, Залізничного р-н, частину Сихівського (Новий Львів) р-ну, мікрорайону Левандівка, обмеженого вулицями Широка, Сяйво, Рудненська, водопостачання цетральної частини Львова та вул. Привокзальної і прилеглих до неї вулиць проводитися з пониженим тиском.

«Ситуація надзвичайно складна, оскільки у Львівобленерго не повідомили нас, які саме об’єкти вони планують знеструмити. Відтак, ми не мали змоги попередити мешканців заздалегідь про припинення водопостачання. Окрім цього, ми не можемо спрогнозувати скільки часу триватиме знеструмлення. Наразі організовуємо підвезення води водовозками».

Напружена ситуація щодо розрахунків Львівводоканалу з Львівобленерго зумовлена постійним зростанням вартості енергоносіїв. Зокрема від липня 2014-го до березня 2015-го тарифи зросли на 28%.

«Наші щомісячні нарахування за електроенергію збільшилися на 3 мільйони гривень. Однак, ми не маємо звідки взяти ці кошти, оскільки Нацкомісія упродовж минулого року наші тарифи не переглядала. Саме тому утворилася заборгованість. Окрім цього ми також маємо великих боржників, зокрема більше 5 мільйонів гривень нам заборгували водоканали міст Винники, Городка, військові частини міста, інші бюджетні установи. Відтак, зараз ми шукаємо компромісне рішення з енергетиками» – зазначив директор Валентин Вольський.

Водовозки курсуватимуть за маршрутами:
1. вул. Пулюя – Наукова
2. вул. Стрийська (від вул.Хуторівка до автовокзалу)

3. вул. Сахарова – вул. Коновальця

4. вул. Каховська – Ряшівська – Патона – Виговського