Підприємствам міста нагадали про очистку стічних вод


28 травня у «Львівводоканалі» відбулася чергова зустріч заступника міського голови Львова Володимира Шевчука з представниками промислових підприємств міста та громадських організацій. На зустрічі підсумували проведену роботу з усунення причин виникнення та розповсюдження неприємних запахів у місті.
У водоканалі зазначають, що на міські очисні споруди продовжують надходити надмірно концентровані стічні води, вміст забруднюючих речовин у яких у 5 разів перевищує норму. При такому навантаженні споруди не можуть працювати належним чином.

«Ми закликаємо підприємства піти нам назустріч та пришвидшити заходи по приведенню своїх стоків до норми, завершити будівництво локальних очисних споруд», — Валентин Влольський, директор ЛМКП «Львівводоканал»

У травні фахівці управління інженерного господарства міської ради спільно з працівниками водоканалу здійснили перевірку виконання заходів для покращення очистки стічних вод на 13 промислових підприємствах.
За результати проведених перевірок встановлено що такі компанії як ТзОВ «Галка ЛТ», ПрАТ «Компанія Ензим», ПАТ «Львівський жиркомбінат», Філія «Львівська пивоварня» ПАТ «Карлсберг Україна», ПАТ Шкіряне підприємство «Світанок» проводили заходи для покращення очистки стічних вод.
Натомість інші підприємства, такі як ТзОВ «Перша приватна броварня», Філія «Львівський молочний комбінат», ТзОВ «Львівморепродукти», ПАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ ЛКФ «Світоч», ТзОВ «Геос-Львів» ПАТ «Галичфарм», ТзОВ «Барком» реальних ефективних заходів для очищення стічних вод не здійснювали.

«Ми наполягаємо на тому, щоб усі підприємства до 1 січня 2016 року привели свої стоки до нормативних вимог, оскільки договори на понаднормативний скид забруднюючих речовин переукладатись не будуть», — Валентин Влольський, директор ЛМКП «Львівводоканал»