Завершено реконструкцію станції підкачування води на вулиці Рівній


ЛМКП «Львівводоканал» виконуючи інвестиційну програму на 2015 рік, затверджену НКРКЕ, за рахунок власних коштів придбав сучасне насосне обладнання на станції підкачування води на вулиці Рівній, 15.
Змонтована нова установка із застосуванням частотно-регулювального приладу допоможе зменшити місячне споживання електроенергії з 3300 кВт/год до 300 кВт/год, тобто в 11 разів. Очікувана річна економія електроенергії сягне 34 тис. кВт/год. Загальна вартість робіть по реконструкції становила 209 тисяч гривень.

«У час коли вартість електроенергії зростає щомісяця, єдиним виходом для Львівводоканалу є інвестиції в енергоощадне обладнання. Ми це чітко розуміємо та планомірно модернізуємо свої об’єкти. Зокрема за минулий рік ми виконали реконструкцію 9 насосних станцій. Завдяки цьому річна економія енергоносіїв сягнула 1,2 МВт/год, тобто на понад 2 мільйони гривень» – зазначив директор В.Вольський

Нагадаємо, що упродовж минулого року у ЛМКП «Львівводоканал» модернізували насосні станції «Кривчиці», «Глинна Наварія», «Янівська», «Телецентр» та станції підкачування води «Садова», «Коломийська», «Скорини», «Кульпарківська,130».