Оголошення про намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)


Керуючись п.2.5 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 ЛМКП «Львівводоканал» інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем.
Обґрунтування введення тарифу:
Станом на сьогоднішній день тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення не містять витрат, які пов’язані з нарахуванням, обліком та збором платежів споживачів цих послуг, а також витрат на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування у багатоквартирних будинках.
На виконання вимог Закону України від 24.06.2004 р. №1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» (із змінами) Кабінетом Міністрів України постановою від 1 жовтня 2014 р № 532 внесено зміни до постанови КМУ від 1 червня 2011 р.№ 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», а саме – доповнено її «Порядком формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».
Згідно даної постанови у ЛМКП «Львівводоканал» виконали розрахунки тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та подали на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Cтруктура тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (табл.1,2)

Розмір тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

  • на централізоване водопостачання – 5,12 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);
  • на централізоване водовідведення – 3,86 грн. за 1 куб. м (без ПДВ).

Разом – 8,98 грн. за 1 куб. м (без ПДВ)

Зауваження і пропозиції приймаються у письмовій формі до 25.06.2015р. включно за адресою: 79017, м. Львів, вул. Зелена, 64, ЛМКП «Львівводоканал».