У Личаківському районі будуть перебої з водопостачанням


У середу 9 грудня у м. Винники поблизу вулиці Стрілецької працівники ЛМКП «Львівводоканал» будуть виконувати роботи по заміні аварійної ділянку магістрального водогону діаметром 820 мм.

Відтак з 7:00 год 9 грудня до 7:00 год 10 грудня буде припинено подачу води у південну та центральну частину м. Винники. Водопостачання частини Личаківського району, обмеженого вулицями  Медової Печери, Садівнича, Каштанова, Майорівка, Глухий Кут, Ярошинської, Китайська, Пасічна, 59-121, 70-144, Соколина, Стешенка, Кузьми, Латвійська, Лисиницька, А.Рудакі, Дж.Ваштнгтона, Шафарика, Довга, буде здійснюватися за наступним графіком 9 грудня з 6 до 9 год, з 18 до 21 год; 10 грудня з 6 до 9 год, з 18 год планується відновлення водопостачання у повному обсязі.

«Ми замінили аварійну ділянку водопроводу, по якому транспортується вода з насосної станції «Винники» у Личаківський район. Для того щоб цей трубопровід підключити доведеться припинити водопостачання та спустошити водогін. Ми розуміємо, що не всі споживачі почують оголошення по радіо, відтак домовляємося з ЖЕКами про попередження мешканців через оголошення на під’їздах. Зі свого боку ми залучаємо достатню кількість спецтехніки, фахових робітників та докладемо максимум зусиль, щоб виконати роботи якнайшвидше» – повідомив головний інженер Анатолій Шимоняк.

ЛМКП «Львівводоканал» просить створити необхідний запас води та вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійних робіт.