У Львівводоканалі відбувся конкурс альтернативних ялинок


На комунальному підприємстві вирішили долучитися до загальноміської акції «Збережи життя ялинці» та створити ялинки і різдвяні композиції з нетрадиційних матеріалів.

«Вже не перший рік люди в світі намагаються відмовитися від згубної звички вирубувати дерева до зимових свят. Без живої ялинки свято все одно залишиться святом. Ідею альтернативних ялинок активно підтримали у нашому колективі. На конкурс було представлено 39 робіт із найрізноманітніших підручних речей, зокрема були ялинки в’язані і плетені гачком, з дерева, паперу, шишок, мушлів, цукру, кави, зефіру, макаронів, навіть з гумових рукавичок! Ми надали повну свободу вибору щодо матеріалів, відтак учасники змогли сповна проявити свою фантазію та творчість»

Кращі новорічні композиції були визначені за допомогою голосування. Відтак перше місце виборола бухгалтерія із в’язаним вертепом, друге місце посіла срібна ялинка із макаронів, виготовлена працівниками хіміко-бактеріологічної лабораторії, і третє – ялинка із мішковини від відділу головного енергетика. Вітаємо переможців та усіх учасників, завдяки яким на підприємстві запанувала атмосфера свята і доброго настрою.

Відділ зв’язків з громадськістю та Профспілковий комітет