На вулиці Городоцькій тривають роботи по заміні каналізаційного колектора


Як проінформували у службі каналізаційного господарства ЛМКП «Львівводоканал» на вул. Городоцькій, 319 тривають роботи по заміні аварійної ділянки каналізаційного колектора Д 300 мм.

«Ми прокладаємо 40 м нового трубопроводу на глибині понад 5 метрів. Це великий об’єм робіт, що вимагає залучення спецтехніки. Восени за кошти міста було придбано новий британський екскаватор, завдяки якому ми можемо виконувати роботу по ремонту каналізації значно швидше та якісніше. Нещодавно ви завершили роботи на вулиці Хоткевича – Червоної Калини, зараз працюємо в індустріальному парку у Рясне та на вул.Ряснянська – Брюховецька» – зазначив головний інженер Анатолій Шимоняк

Упродовж 2015 року ремонтні служби Львівводоканалу замінили понад 7 км каналізаційних колекторів на вулицях Гайдучка, Кукурудзяній, Б.Хмельницького, Тракт Глинянський та напірний колектор від м.Винники до очисних споруд м.Львова Прокладено каналізацію у район вулиць Малі Кривчиці. Тривають роботи з каналізування вулиць Дріждева, Милорадовича, Старознесенська, Польова, Січнева, Грабовська.