Львівводоканал зайняв перше місце у конкурсі на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України


Асоціація «Укрводоканалекологія» підвела підсумки щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України під час Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбулася 11-12 лютого у м.Яремче. Відтак за підсумками фінансово-господарської діяльності у 2014 році серед водоканалів, які обслуговують понад 500 тис. абонентів, ЛМКП «Львівводоканал» посіло І місце та отримало спеціальну відзнаку за якісну питну воду.

«У водопровідному господарстві проблем ніколи не бракує, відтак для нас ця відзнака стала приємною несподіванкою. Щоразу під час зустрічей керівників водоканалів  ми обговорюємо типові питання: відсутність реальних кроків по реформуванню галузі, протиріччя у законодавстві, заполітизовану тарифну політику. Однак львівський водоканал справді докладає багато зусиль для налагодження стабільного розвитку, модернізації підприємства, залучення інвесторів для впровадження енергозберігаючих екологічних технологій та пошуку найраціональніших технічних рішеннь» – зазначив директор Валентин Вольський.

Міжнародна конференція «Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства» у м.Яремче була 11-ою традиційною зустріччю, яка зібрала керівників підприємств водопровідно-каналізаційної галузі, представників науково-дослідних установ, вітчизняних та зарубіжних профільних асоціацій з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості. У межах конференції відбулися засідання круглих столів за участю представників водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Чесько-Середньоазійської Торгової Палати, Дунайського басейну, Боварського Міністерства охорони навколишнього середовища і захисту прав споживачів. Загалом у конференції взяли участь 230 учасників.