Львівводоканал відзначили нагородою


P60525

Львівводоканал посів перше місце у щорічному конкурсі на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України, яке проводить Асоціація «Укрводоканалекологія». Підведення підсумків конкурсу та вручення нагороди відбулося на черговому засіданні Асоціації під час 18-ї Міжнародної виставки з енергоефективного опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціонування, відновлювальної енергетики «Київ Аква Терм».

«Ми вдруге отримуємо цю відзнаку, яка засвідчує результати нашої праці у напрямку модернізації та покращення показників фінансово-господарської діяльності підприємства. Найвищу рейтингову оцінку ми отримали за критеріями рівня вкладених за рік інвестицій на 1 км мережі та витрат еклектричної енергії на 1 кубометр води та стоків. У порвінянні з іншими водоканалами у нас досить низька аварійність на мережах. Одним із суттєвих наших досягнень є зменшення рівня дебіторської заборгованості. Водночас нам вдається розраховуватися за спожиті енергоносії та не нарощувати інших боргів» – розповів директор Валентин Вольський

Загалом у конкурсі взяло участь 71 підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, які були розподілені на 4 категорії, відповідно до кількості абонентів. Відтак ЛМКП «Львівводоканал» потрапив у 1-шу групу із 7 підприємств, які обслуговують понад 500 тис. абонентів. КП «Водоканал» м.Запоріжжя посіло 2-ге місце, КП «Кривбасводоканал» – 3-тє.
Результати конкурсу у 1-шій категорії
Результати конкурсу у 2-гій категорії
Результати конкурсу у 3-тій категорії
Результати конкурсу у 4-тій категорії