Сміттєзвалища на території очисних споруд не буде


6 червня відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де розглянули варіант можливого вивезення сміття зі Львова у сусідні області. Тимчасовий майданчик для перевантаження побутових відходів у великогабаритну техніку вирішено облаштувати на території очисних споруд.

Як наголосив керівник ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський, сміттєзвалища на території очисних споруд, що на вул. Пластовій, не буде. Там може бути облаштовано лише тимчасовий майданчик для перевантаження сміття для вивезення його за межі області. На сьогодні остаточного рішення щодо транспортування сміття ще не прийнято і, відповідно, побутові відходи на території очисних споруд ще не перевантажують.

«На очисних спорудах ми робимо площадку для майбутньої їх реконструкції. А сьогодні на комісії ТБНС було прийнято рішення, що, якщо виникне необхідність перезавантаження  сміття з малих машин у великогабаритні, тимчасово використати цю площадку. Чи використовуватиметься вона точно, чи ні – поки не відомо. Сміттєзвалища там не буде. Можливо, лише перевантаження сміття у великогабаритну техніку», – зазначив Валентин Вольський.