На мережах Львівводоканалу відкритих колодязів немає


люк-2

Цьогоріч у Львівводоканалі придбали та встановили понад 400 люків на водопровідні та каналізаційні колодязі. Антивандальні чавунні люки встановлюють на проїжджих частинах доріг, а поліетиленові та полімерпіщані – у скверах на газонах.

«На мережах водоканалу немає відкритих колодязів. Якщо трапляється ситуація з крадіжкою люка – ми оперативно реагуємо і відразу встановлюємо накриття. Хочемо відзначити, що на відміну від попередніх років кількість крадіжок значно зменшилася. Зокрема навесні ми зафіксували  зникнення 4-х люків вул.Городоцькій, 282. А у серпні двічі викрадали люки на вул.Ю.Липи, 16 та 43. В усіх випадках ми викликаємо поліцію та документально засвідчуємо факт викрадення люків» – прокоментували у службі каналізаційного господарства.

“Часто доводиться ремонтувати люки, які розташовані на дорозі та виходять з ладу від навантажень автомобілів, створюючи загрозу ДТП.  Зокрема нещодавно тріснули каналізаційні люки на проспекті Свободи, 3, на вулицях Водна, 5, Б.Хмельницького, 191.
Ми встановили нові люки. Це наша щоденна робота – стежити за станом мереж та підтримувати у справному стані колодязі. Однак ми дбаємо лише про ті мережі, які перебувають у нас на балансі.  Якщо надходить повідомлення про відкриті колодязі дощової каналізації, газопроводів, телефонних комунікацій тощо, тоді ми інформуємо власника мереж про вказану проблему» – повідомив головний інженер Анатолій Шимоняк