У селищі Рудно прокладуть водопровід та каналізацію


У смт. Рудно прокладуть новий магістральний водогін, побудують напірну каналізаційну мережу та перекачувальну насосну станцію. Кошти на це передбачено у бюджеті розвитку Львова на 2016-17 роки.
Будівельні роботи у Рудно розпочалися у середині жовтня. Загалом для налагодження постачання якісної питної води передбачено будівництво 2-х гілок водопроводу Д 225 мм загальною довжиною 6 км від міського водогону “Карачинів – Львів”. Проект передбачає підключення житлових кварталів та дачних масивів смт.Рудно, де мешкає понад 10 тисяч осіб а також с.Рясне-Руська для 1 тисяч осіб з перспективою розбудови у майбутньому.
Нагадаємо, що проблема водопостачання смт. Рудно очікує на вирішення уже кілька років. Якість води у населеному пункі не відповідає стандартам, а каналізація відсутня. Однак, реалізація цих проектів потребувала великого за обсягами фінансування. Громада селища довгий час очікувала на підтримку держави та області. Відтак упродовж останніх років проблема лише загострювалася.

«Сім років тому санепідслужба визнала воду у криницях та місцевому водогоні технічною та заборонила її пити. У рудненський дитячий садок питну воду довозять щодня зі Львова. Місто на це витрачає чималі кошти. Зараз ми розпочали роботи з будівництва водопопровідних мереж у Рудно і сподіваємося завершити їх якнайшвидше» – повідомив головний інженер Анатолій Шимоняк