Завтра (10 листопада) у Залізничному районі не буде води


В зв’язку з проведенням планових робіт по заміні аварійної ділянки водогону Д 800мм по вул.Городоцькій, 230, завтра 10 листопада 2016 р. з 9.00 до завершення робіт (орієнтовно до 9.00) 11 листопада 2016р. буде припинено подачу води в Залізничний район міста, а в житловий масив «Левандівка», обмежений вулицями Широка – Левандівська – Сяйво – Рудненська і прилеглі до них вулиці та в м.Городок, с.Лапаївка, с.Зимна Вода подача води буде здійснюватись з пониженим тиском.

ЛМКП «Львівводоканал» просить створити добовий запас води та вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.

«Ми замінили аварійну ділянку водопроводу, по якому транспортується вода з насосної станції «Будзень» у Залізничний район. Для того, щоб цей трубопровід підключити, доведеться припинити водопостачання та спустошити водогін. Для тих, хто не встигне запастися водою заздалегідь у районі працюватимуть три водовози. Зі свого боку ми залучаємо достатню кількість спецтехніки, фахових робітників та докладемо максимум зусиль, щоб виконати ремонтні роботи якнайшвидше» – повідомив головний інженер Анатолій Шимоняк.