На насосній станції у Миколаєві триватиме ремонт, відтак завтра у Львові будуть перебої з водопостачанням


У зв’язку з плановими роботами по заміні запірної арматури на насосній станції «Миколаїв» 24 січня 2017 з 9 год ранку водопостачання частини міста Львова здійснюватиметься з пониженим тиском води. Зокрема перебої з водопостачанням відчуватимуть наступні райони міста: Франківський; Сихівський район, обмежений вулицями  Стрийська, Максимовича, Броньова, Гашека, Скорини, Демнянська, Боднарська, Хуторівка, Чукаріна, Хоткевича, Ч.Калини, №35-77, №36-62, Довженка, Козловського, Манастирського, Зубрівська; житловий масив «Новий Львів»; центральна частина міста; Залізничний район, обмежений вулицями С.Бандери, Городоцька, №2-110, №3-125, Листопадового Чину.

«Для виконання ремонтних робіт нам доведеться тимчасово зупинити найбільший водозабір у Стрию, а водопостачання міста будемо здійснювати з водозбірників. Відтак воду подаватимемо за графіком з 1800 до 2000 год 24 січня, та з 600 до 800 -25 січня, у інші години доби водопостачання здійснюватиметься з пониженим тиском. Налагодження стабільного водопостачання очікується з 25 січня 2017р. з  1800 год» – повідомив головний інженер Анатолій Шимоняк

ЛМКП «Львівводоканал» просить створити необхідний запас води та вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.