У Винниках прокладають каналізацію


У Винниках тривають роботи по спорудженню нових каналізаційних колекторів. Зокрема на вулиці Сагайдачного наразі уже збудовано 250 погонних метрів каналізаційного колектора із запланованих 940 п.м. На вулицях Джерельній, Франка, Берегова планують прокласти 1650 погонних метрів колектора, у даний час споруджено 140 п.м. Завдяки будівництву зазначених мереж понад 2 тисячі житлових будинків міста Винники зможуть отримати послуги з централізованого водовідведення.
Цьогоріч заплановано виконати комплекс робіт для каналізування міста Винники. Зокрема уже завершено заміну гостроаварійної ділянки напірного колектора довжиною 440 п.м. від КНС по вулиці Стрілецькій до КНС по вулиці Кільцевій. Розробляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію 3-х каналізаційних перекачувальних станцій Кільцева, Стрілецька, Дмитерка, також будівництва напірних колекторів між КНС Дмитерка-Кільцева.
Нагадаємо, що у 2016 році депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу про фінансування інфраструктури м. Винники з бюджету міста Львова, оскільки каналізаційні мережі у м.Винниках перебувають у аварійному стані або централізоване водовідведення взагалі відсутнє.
Фінансування робіт відбувається відповідно до ухвали ЛМР № 793 від 14.07.2016 р. «Про затвердження Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад м. Винники, смт. Рудне та смт. Брюховичі на 2016-2020 роки».