На Богданівській ремонтують аварійний колектор


На вулиці Богданівській тривають роботи по заміні аварійної ділянки каналізаційного колектора від перехрестя по вул. Старознесенська – Тарасівська до церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Ремонтні роботи розпочалися 6 лютого і триватимуть до 20 березня. Відповідно до проекту тут прокладають 249 погонних метрів каналізаційного колектора діаметром 800 мм, глибина 3.5-4 метри. На даний час уже прокладено 190 погонних метрів трубопровода. Після завершення робіт по заміні колектора на цій ділянці дороги капітально ремонтуватимуть дорожнє покриття.

«Бетонний колектор зруйнувався через інтенсивну газову корозію, причиною якої є концентровані промислові стічні води. Зараз тут прокладають поліетиленові труби, які не піддаються корозії. З настанням весни ми активізували роботи по заміні та будівництву інженерних мереж. Зокрема роботи по каналізуванню проводяться на вулиці Ряснянська – Брюховецька. Цьогоріч тут плануюємо прокласти близько 6 км колекторів» – проінформував головний інженер Анатолій Шимоняк

Також великий обсяг робіт цьогоріч виконуватимуть по каналізуванню мікрорайонів вулиць Кошова-Козацька, О.Степанівни, Болбочана-Тернова, Січова-Полуднева, Ялівець-Букова, Ковельська-Корейська, Подолинського-Тарасівська, Старознесенська-Балкова, Лучкая-Світла-Холодна-Винниця.

Окрім робіт у місті Львові тривають ремонти інженерних мереж у місті Винники та смт. Рудне.

«Ми уже оголосили тендер на сайті державних закупівель Prozorro для виконання робіт по прокладанню каналізації у Рудне. Тут плануємо побудувати 7,5 км напірного трубопроводу, 750 п.м. самопливного трубопроводу та влаштувати каналізаційну перекачувальну станцію продуктивність 1500 кубометрів стічної води за добу» – зазначив головний інженер Анатолій Шимоняк

Нагадаємо, на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури, у 2016 році було виконано реконструкцію вул. Богданівської від вул. Золочівської до вул. Пластової та на ділянці від вул. Глинянський Тракт до вул. Старознесенської.

На ділянці від вул. Золочівської до вул. Пластової замінено інженерні мережі, влаштовано два шари асфальтобетону, частково замощено тротуари бетонною плиткою. На 2017 рік заплановано влаштувати ще один (верхній) шар асфальтобетону, завершити ремонт тротуарів, влаштувати асфальтобетонне покриття на велосипедній доріжці, встанвити зовнішнє освітлення та впорядкувати газони. По другому проекту – від вул. Глинянський Тракт до до вул. Старознесенської прокладено мережі дощової каналізації, встановлено бордюри, влаштовано дорожню основу та один шар асфальтобетонного покриття.