Львівводоканал виконав свої зобов’язання по інвестиційній програмі у 2016 році на 100 %


Як проінформували у виробничо-технічному відділі ЛМКП «Львівводоканал», підприємство на 100% виконало свої зобов’язання, що були передбачені у інвестпрограмі на 2016 рік. Зокрема, із амортизаційних відрахувань, було профінансовано комплекс заходів по будівництву, реконструкції та модернізації об’єктів водопостачання та водовідведення на суму понад 20,5 млн.грн.

«Минулоріч було придбано обладнання для п’яти насосних станцій підкачки та дев’яти свердловинних насосів, 174 ультразвукових лічильників для обліку води на насосних станціях, 108 загальнобудинкових лічильників та 14 лічильників для обліку стічних вод на очисних спорудах та каналізаційних насосних станціях, виконано перший етап робіт по прокладанню водогону у смт. Рудно» – зазначив начальник виробничо-технічного відділу Михайло Хаман.

Також в межах інвестпрограми були профінансовані витрати, пов’язані з обслуговуванням позики Світового банку, а саме 78,9 млн.грн.

«Ми отримали схвальний відгук про роботу Львівводоканалу на засіданні Нацкомісії. Директор Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення НКРЕКП Артем Чумак відзначив, що водоканал міста Львова є практично єдиним серед усіх інших підприємств галузі, яке повністю виконало інвестиційну програму у 2016 році» – розповів заступник міського голови Ростислав Дацків

Водночас цьогоріч загальна сума коштів, на  яку планується  виконання заходів у межах інвестпрограми, складає  близько 74 млн.грн. (без ПДВ), з них: кошти амортизаційних відрахувань – 23 млн.грн., витрати, пов’язані з обслуговуванням позики Світового банку – 51 млн. грн.

Передусім основні кошти, а це 18 млн.грн., будуть спрямовані на поліпшення енергоефективності підприємства. Оскільки найбільша складова у тарифі Львівводоканалу – 36% – витрати на електроенергію, то наступного року за ці гроші заплановано закупити обладнання, що допоможе суттєво зменшити її споживання та ризики виникнення аварійних ситуацій. Це стосується заміни обладнання на свердловинах та насосних станціях підкачування води. Також заплановано виконати реконструкцію каналізаційної насосної станції КНС-7 на вулиці Пластовій та обладнати її новими насосними агрегатами. Вказані заходи  скеровані на підвищення екологічної безпеки та охорону навколишнього середовища.

Близько 5 млн.грн. буде спрямовано на придбання та влаштування у багатоповерхових житлових будинках загальнобудинкових  лічильників води, що    дасть можливість визначити місця з найбільшими втратами води для прийняття необхідних заходів по їх припиненню, й відтак зменшить необліковані втрати води.

Детальніше ознайомитися із підсумковим звітом про виконання інвестиційної програми на 2016 рік та інвестиційною програмою підприємства на 2017 рік можна тут: http://lvivvodokanal.com.ua/aboutus/investments/invest2016/