Від початку року у Львові замінили майже 2 км водопровідних мереж


У першому кварталі 2017 р. ЛМКП «Львівводоканал» замінив аварійних ділянок трубопроводів загальною протяжністю 1800 метрів.

У квітні тривають роботи по заміні аварійних ділянок водопроводів на вулиці Дністерській. Зокрема тут проклали 220 метрів поліетиленового трубопроводу діаметром 500 мм, завершення робіт заплановано після Великодніх свят.

«Під час робіт з підключення нової ділянки трубопроводу нам доведеться тимчасово припинити водопостачання будинкам вулиці Дністерської та прилеглих до неї вулиць. Плануємо виконати вказані роботи вже після свят, щоб зменшити незручності для мешканців» – повідомив головний інженер Анатолій Шимоняк

Водночас розпочалися роботи по заміні ділянки магістрального водогону у селі Глинна Наварія, тут прокладають 130 метрів трубопроводу діаметром 600 мм. Роботи планують завершити у першій декаді травня. На місці проведення розкопок після ліквідації аварії та заміни інженерних мереж виконуються роботи по відновленню пошкоджених елементів благоустрою території.

«За минулий місяць ми відновили благоустрій за 223 адресами, з них на 84 адресах відновлено асфальтове покриття на дорозі. На даний час у нас немає протермінованих адрес з невідновленими елементами благоустрою» – зазначив заступник директора Юрій Свізінський