У Рясне прокладають каналізацію


У житловому масиві Рясне-2 на вулицях Ряснянська, Брюховицька тривають роботи по спорудженню нових каналізаційних колекторів. Будівельені роботи розпочалися у листопаді 2016 року і на даний час уже прокладено близько 2 км трубопроводів на вулицях Величковського, Брюховицькій, Сотника Панаса.

«Підрядники виконали близько 50% від загального обсягу робіт відповідно до проекту і йдуть з випередженням графіку. Головна складність цього об’єкту – це високий рівень грунтових вод на місці прокладання колекторів, траншеї постійно затоплює. Однак найпроблемнішу ділянку – два переходи під залізничними коліями – уже завершили узимку, коли був промерзлий грунт. Наразі роботи тривають на вулиці Брюховицькій. До кінця року об’єкт повинен бути зданий в експлуатацію» – повідомив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Відповідно до проекту каналізування вулиць Ряснянська, Брюховицька передбачено прокладання напірного трубопровіду від КНС «Рясне» до вул.Шевченка, самопливних каналізаційних колекторів від вул.Величковського до вул.Брюховицька – вул.Динівська, від вул.Брюховицька – вул.Динівська до вул.Брюховицька – вул.Рясненська і по вул.Сотника Панаса. Загальна довжина самопливної каналізації, яку планують побудувати – 4,99 км.

Нагадаємо, що каналізування Рясне-2 відбувається відповідно до ухваленої «Комплексної програми модернізації каналізаційного господарства міста Львова». Фінансування робіт здійснюється за кошти з бюджету розвитку міста Львова, загальна проектна вартість 15 млн.грн.

Водночас у місті Львові цьогоріч планується каналізувати вул. Старознесенську від вулиці Почаївської до вулиці Заклинських, від вулиці Польової до вулиці Богданівської, вулицю Марунька. У Львівводоканалі через систему Prozzoro оголосили допорогову закупівлю на каналізування вказаних вулиць.

Роботи по об’єкту “Каналізування району вул. Старознесенської (до вул. Богданівської) у м. Львові”
Роботи по об’єкту “Каналізування району вулиць Старознесенської-Балкової у м. Львові”

Також у травні 2017р. розпочнеться будівництво напірно-самотічних каналізаційних колекторів в смт Рудно. Відповідно до проекту тут побудують 2 нитки напірних колекторів протяжністю понад 7 км з точкою під’єднання до існуючого самоплинного колектора ЛМКП «Львівводоканал» у промисловій зоні Рясне.