Найближчим часом споживачі за воду платитимуть менше


Відповідно до постанови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, невдовзі будуть змінені тарифи на водопостачання та водовідведення для споживачів ЛМКП «Львівводоканал».

Перегляд тарифів спричинений прийняттям Закону України «Про комерційний облік». Відповідно до цього закону, національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зобов’язано здійснити перерахунок вартості тарифів та вилучити з неї витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

Відтак, 14 вересня на відкритому відкритому засіданні державного регулятора, де були присутні представники 40 водоканалів, було прийнято постанову про перегляд тарифів.

Зокрема тариф на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), згідно з постановою, зменшиться на 3,92% з 13,42 грн. за куб. м до 12,95 грн. за куб. м (тарифи вказані з ПДВ).