Львівводоканал закуповує труби на майданчику ProZorrо


Як проінформували у відділі тендерних закупівель, у 2017 році Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало контракти на закупівлю 24 710 метрів погонних трубопроводів на загальну суму 13 972 223 гривень, які використовуються для заміни аварійних водопровідних мереж та прокладення каналізаційних колекторів.

«До нас надійшов запит, у якому цікавляться виробниками матеріалів, що закуповується підприємством. Зокрема, чи не купуємо ми труби російського виробництва. Передусім хочемо зазначити, що ЛМКП «Львівводоканал» проводить закупівлю товарів та послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» із використанням електронної системи закупівель ProZorrо. Ми розміщуємо оголошення про намір здійснити закупівлю продукції, інформацію про процедуру закупівель та критерії відбору переможців згідно вимог вищевказаного Закону. До участі у тендері (аукціоні) допускаються компанії, що діють в межах чинного законодавства України та відповідають кваліфікаційних критеріям згідно із статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі»» – прокоментував керівник відділу тендерних закупівель Роман Пархомик.

Щодо закупівлі труб: у 2017 році ЛМКП «Львівводоканал» провів 5 відкритих торгів на електронному майданчику ProZorrо. Переможцями у яких стали компанії ТзОВ «СМД-Інвест» (Дніпропетровська обл. м.Новомосковськ), ПП «Санвік» (Львівська обл., м. Львів), ТзОВ «Ельпласт – Львів» (Львівська обл., м. Городок) та ТзОВ «Євротрубпласт» (м. Київ), які зареєстровані в Україні та є платниками податків до бюджету нашої держави.

Згадані компанії реалізовують труби, які безпосередньо виготовляються в Україні (виробничі бази знаходяться у м. Городок Львівської обл., м. Рубіжне Луганської обл., м. Калуш Івано-Франківської обл.) або закупляються у європейських виробників.

«Резюмуючи, хочемо зазначити, що Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» під час проведення закупівель керується виключно вимогами чинного законодавства України. А учасникам тендерів, яким з будь-яких причин не подобаються результати торгів потрібно передусім зосередитись на якості своєї продукції та оформленні тендерної документації у відповідності до вимог чинних нормативно-правових актів України, які регламентують порядок проведення публічних закупівель. Плітки щодо можливого придбання нашим підприємством труб у країни-агресора (Росії) вважаємо спробою скомпрометувати комунальне підприємство. Такі заяви містять явні ознаки недобросовісної конкуренції» – зазначили у відділі зв’язків з громадськістю ЛМКП «Львівводоканал»