Працівники ЛМКП «Львівводоканал» у неділю ліквідовували пориви на магістральному водогоні у Винниках


Надзвичайна аварійна ситуація на магістральному водогоні сталася наприкінці минулого тижня у Винниках. У кількох місцях виникли значні пориви на мережі, якою подається питна вода з Плугівського водозабору до міста Львова.

Пошкодження виникло внаслідок тривалого терміну експлуатації сталевого трубопроводу діаметром 800 мм. Працівники комунального підприємства оперативно приступили до ліквідації аварій. Виконано великий обсяг земляних робіт, відкачано значний об’єм води, замінено ділянку трубопроводу. Усунути усі пориви та відновити водопостачання у місті Винники вдалося до 16  години, однак водопостачання Львова було відновлено після заповнення спустошеної системи трубопроводів водою до 21 години недільного вечора.

“Внаслідок аварії мешканці Личаківського району мали перебої у водозабезпеченні. У районі працювало 4 водовозки, одна з питною водою, решта – з технічною. Водовозки нам надала у користування районна адміністрація, оскільки власних не маємо. Просимо вибачення у львів’ян, які потерпали через незручності. Натомість запевняємо, що наші працівники доклали максимум зусиль для подолання аварійної ситуації” – зазначив Анатолій Шимоняк, головний інженер ЛМКП Львівводоканал”