Оперативна інформація станом на 12 грудня щодо відновлення водопостачання Личаківського району


Як проінформували у  диспетчерській службі Львівводоканалу станом на 22 годину вечора 11 грудня водопостачання Личаківського району міста було відновлено у повному обсязі.

Нагадаємо, що після масштабної аварії, яка трапилася 9 грудня на магістральному водогоні поблизу  села Чижиків, майже 2 доби мешканці частини Личаківського району та міста Винники відчували труднощі з водопостачанням.

«Вода до міста надійшла ще вночі в неділю. Однак щоб врегулювати мережу по гідравлічних показниках  довелося розповітрювати систему, запускати локальні санції підкачування, промивати трубопроводи. Найдовше без води залишалися мешканці вулиць району Високого Замку, оскільки це найвища точка, і спостерігався дуже великий розбір води, тому постійно падав тиск у мережі й відмикалися автоматичні станції підкачування. О 22 годині нам вдалося налагодити роботу насосної станції на вулиці Княжій, відтак мешканці вулиць Довбуша, Кривоноса, Барвінських отримали воду. Відучора ми відслідковуємо скарги щодо погіршення якості води та ретельно промиваємо вуличну мережу через пожежні гідранти.
Щодо проблеми, яка виникла з відновленням водопостачання лікарні Охмадит на вулиці Барвінськийх : причиною цього стало зволікання працівника лікарні, який відповідає за водопровідне господарство. Саме працівник лікарні зобов’язаний був прослідкувати за наповненням водозбірника лікарні об’ємом 250 метрів кубічних, та запуском насосної станції на території Охмадиту. Ми подали воду до лікарні з належним тиском ще у понеділок увечері» – повідомили у диспетчерській службі Львівводоканал