У Личаківському районі промивають трубопроводи


Унаслідок масштабної аварії, яка трапилася у суботу, стало тимчасове погіршення якості води, що подається споживачам Личаківського району. Відтак відучора тривають роботи по промиванню водопровідних мереж та здійснюється постійний контроль якості води, що потрапляє до міста.

«Ми відслідковуємо скарги на погіршення якості води та ретельно миємо мережу через пожежні гідранти. На вулицях Мучна, Довбуша, Некрасова, Мечнікова зафіксовано перевищення вмісту заліза у воді. Запевняємол львів’ян, що вода до міста подається належної якості. Погіршення якості через підвищений вміст заліза відбувається уже усередині трубопроводів через аварію, яка призвела до повного спустошення мереж, заповнення їх повітрям. Сталеві трубопроводи в таких умовах швидко кородують, окрім цього велика кількість трубопроводів експлуатуються вже довгий період, відтак після тривалої зупинки окисле залізо зі стінок трубопроводів потрапляє у воду. На жаль, ми не можемо уникнути такої ситуації, однак робимо все що від нас залежить. Зокрема уже другий день диспетчери обїжджають магістралі у місті і промивають мережі. Зауважимо ще наступне: внутрішньо-будинкові мережі теж перебувають не в найкращому стані, а їх промивка можлива лише через крани споживачів» – повідомив головний інженер Анатолій Шимоняк.

У диспетчерській службі підприємства зазначають, що для збалансування роботи системи і врегулювання ситуації необхідно певний час на промивання мереж.