Триває промивання мереж у Личаківському районі


Станом на 17 годину 12 грудня тривають роботи по промиванню водопровідних мереж та здійснюється постійний контроль якості води, що потрапляє до міста. Результати хіміко-бактеріологічних аналізів підтверджують високу якість питної води у водозбірниках насосних станцій, звідки здійснюється водопостачання споживачів Личаківського району. Зокрема вміст заліза у воді становив 0,18 мг/дм3 на насосній станції «Кривчиці» та 0,16 мг/дм3 на насосній станції «Довга» (граничний норматив Держ СанПіН – 0,2 мг/дм3).

«Ми системно промиваємо визначені ділянки вуличної мережі через пожежні гідранти, особливо на тих вулицях, звідки надходять скарги. Це є сотні кілометрів труб, які треба мити упродовж кількох годин. Наша лабораторія зафіксувала підвищений вміст заліза до 0,7 мг/дм3 у мережах на вулицях Некрасова, Личаківська, Філатова, відтак за заначеними адресами триває промивка водопроводів. Наголошуємо, що внутрішні водопроводи у багатьох будинках є застарілими та перебувають не в найкращому стані. Відтак у воду певний час може потрапляти залізо зі стінок внутрішньобудинкових трубопроводів.

Адміністрація ЛМКП «Львівводоканал» просить вибачення у споживачів незручності спричинені наслідками аварії та запевняє, що працівники підприємства докладають максимум зусиль для врегулювання ситуації.