У Львівводоканалі відбулося друге обговорення тарифів на 2018 рік


6 лютого у «Львівводоканалі» відбулося друге відкрите обговорення постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення тарифів на 2018 рік на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для усіх категорій споживачів.

«На основі витрат підприємства ми розрахували та подали на затвердження в Нацкомісію тарифи на перспективний рік. Основними чинниками, що призвели до коригування тарифів стало зростання витрат на електроенергію, витрат на оплату праці у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати та  прожиткового мінімуму, витрат на єдиний соціальний внесок у зв’язку із підвищенням витрат на оплату праці» –  розповіла керівник планово-економічного відділу «Львівводоканалу» Наталя Тимчишин

Згідно до запропонованого проекту постанови абоненти будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає «Львівводоканал». Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на 1 гривню, 09 копійок та становитиме 14 гривень і 04 копійки – це разом за водопостачання і водовідведення 1 м3 з врахуванням ПДВ. Для юридичних споживачів та мешканців приватного сектору тариф зросте на 1 гривню, 10 копійок та становитиме 12 гривень, 91 копійки; для оптових споживачів тариф зросте на 49 копійок та становитиме 4 гривні, 93 копійки.

Тарифи набудуть чинності після офіційного затвердження постанови Національної комісії та опублікування в газеті «Урядовий кур’єр».