Фахівці Львівводоканалу взяли участь у проекті «Місто професій 2018»


Учора у Львові в парку ім. Івана Франка відбувся міжнародний проект «Місто професій». У парковій зоні організатори створили імпровізоване містечко, при вході в яке кожна дитина отримала «паспорт» і карту представлених професій, аби мати можливість влаштуватися на роботу, а також отримати зарплатню.

«Місто професій» – це дитячий соціальний профорієнтаційний проект, метою якого є дати можливість спробувати себе у різних професіях та відчути себе дорослими. Це представники як надзвичайно значущих в сучасних умовах професій, так і локально важливих та актуальних для певної місцевості: рятувальник, пожежний, кінолог, інспектор патрульної поліції, лікар.

«Наші фахівці навчали дітей професії сантехніка, якому необхідно було під’єднати лічильник води до крану та фільтру. Однак особливе зацікавлення у малечі викликало обладнання, яке використовують оператори для пошуку скритих витоків води. Адже багато з нас в дитинстві мріяли знайти свій скарб, і завдяки металошукачеві можна було з легкістю втілити свої дитячі мрії в реальність – віднайти монетки та вироби з металу, заховані у землі!» – розповіли у відділі зв’язків з громадськістю Львівводоканалу