У Львівводоканалі розробили проект Правил приймання стічних вод


На виконання Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених наказом Мінрегіонбуду України від 01.12.2017 р. № 316 (Державні правила), у ЛМКП «Львівводоканал» розробили проект Правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення Львова (Місцеві правила), на підставі та з урахуванням вимог Державних правил.

Проект правил 2019

Місцеві Правила встановлюють вимоги щодо приймання стічних вод Споживачів послуг водовідведення та включають:

  • вимоги щодо приймання стічних вод населеного пункту підприємствами централізованого водовідведення;
  • вимоги щодо скидання стічних вод до систем централізованого водовідведення Споживачами; вимоги щодо якості і режиму скидання стічних вод;
  • визначення механізму контролю за скиданням стічних вод;
  • розмір плати, що справляється зі Споживачів за наднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення та за порушення вимог щодо якості і режиму скидання стічних вод;
  • визначення механізму компенсації власнику мереж, споруд, устаткування системи централізованого водовідведення Львова витрат на відновлення цих мереж, споруд, устаткування, зумовлених їх пошкодженням чи руйнуванням внаслідок порушення вимог щодо скидання стічних вод.

Проект Місцевих правил отримав позитивний експертний висновок Науково-технічного аудиту, який проведено Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Експертним висновком проект Місцевих правил рекомендовано до затвердження.

Інформацію про час та місце проведення відкритого обговорення Правил приймання стічних вод споживачів до системи централізованого водовідведення Львова буде оприлюднено додатково.