Встановити лічильник

За чий рахунок встановлюються квартирні лічильники води?

У пункті 9 постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 вказано: у квартирі (будинку садибного типу) роботи з встановлення приладів обліку води проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.

Встановлювати лічильник води можна з допомогою спеціалізованої організації або самостійно. Однак прийняття його на облік і пломбування здійснюється лише після перевірки правильності його встановлення. Тому, з метою уникнення непередбачуваних ситуацій необхідно отримати консультацію Служби обслуговування приладів комерційного обліку за номером 240-11-40(внутрішній 1247 або 1248).

Вимоги до встановлення засобів обліку передбачені п.5.2. «Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України» (надалі «Правил…») «Вузли обліку повинні розташовуватись на мережі споживача, як правило, на межі балансової належності мереж виробника та споживача, або за згодою виробника в приміщеннях, розташованих безпосередньо за зовнішньою стіною будівлі в місці входу водопровідного вводу».

Опломбування лічильника
Розрахунки за використану воду згідно з показами засобів обліку будуть проводитися з моменту опломбування їх з’єднувальних частин до вузла обліку контролером Служби обслуговування приладів комерційного обліку.Заяву на опломбування приладів обліку можна подати у Сервісний центр за адресою вул. Зелена, 64 або за тел. 240-11-40