Контролери виявляють самовільні врізки у водомережі


У Львові тривають рейди контролерів відділу збуту послуг ЛМКП «Львівводоканал» з пошуку незаконних врізок у водогони. За період з липня 2013 до лютого 2014 року контролери виявили 123 об’єкти, власники яких самовільно підключилися до водопровідних мереж або здійснювали незаконне втручання в роботу водомереж.

«Від того, що деякі споживачі самостійно підключаються до каналізаційних та водопровідних мереж, ми несемо великі збитки. Адже вода використовується безоплатно. Наприклад, на вулиці Скнилівська, 70 а побудовано 3 елітних котеджі, власники яких самовільно під’єдналися до наших мереж, користуються водою і жодної копійки не сплачують. На попередження щодо узаконення відносин з водоканалом власники котеджів не реагують. Відтак, ми уже втретє від’єднали їх від водопостачання та у судовому порядку виставили штрафних санкцій на 78 тисяч гривень

Усі виявлені незаконні врізки від’єднуємо від водопостачання і відновлюємо надання послуг лише після того, як будуть належно оформлені усі документи, укладений договір та оплачені штрафні санкції за весь період незаконного користування централізованим водопостачанням. Наголошуємо, що дешевше провести всі роботи законним шляхом, аніж потім сплачувати додаткові нарахування для відновлення постачання послуг»

розповів Роман Калагурський, заступник директора – ЛМКП «Львівводоканал»