145 будинків у Личаківському районі отримають каналізування


Каналізування вулиць Львова триває. У Личаківському районі на вулицях Козацька, Кошова тривають роботи по спорудженню нових каналізаційних колекторів.

На даний час прокладено близько 70 погонних метрів каналізаційного трубопроводу діаметром 300 мм на вулиці Козацькій. Загалом в межах проекту буде збудовано 1690 погонних метрів трубопроводів та каналізовано вулиці Тракт Глинянський, Козацька, Кошова, Яричівська, Табірна.

Прокладання каналізації у цьому районі буде коштувати близько 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що у Львові тривають масштабні проекти по каналізуванню вулиць. Зокрема будівельні роботи ведуться на вулицях Ряснянська, Брюховецька. Тут прокладають 2 км каналізаційних трубопроводів, відтак до кінця року понад 600 будинків отримають змогу підключитися до мереж централізованого водовідведення.

Каналізування Рясне-2 відбувається відповідно до ухваленої «Комплексної програми модернізації каналізаційного господарства міста Львова». Фінансування робіт здійснюється за кошти з бюджету розвитку міста Львова, загальна проектна вартість 15 млн.грн.

Водночас у місті Львові цьогоріч планується каналізувати вул. Старознесенську від вулиці Почаївської до вулиці Заклинських, від вулиці Польової до вулиці Богданівської, вулицю Марунька.