Львівводоканал спростовує інформацію про масштабну аварію, яка начебто трапилася на очисних спорудах


Як проінформували в ЛМКП “Львівводоканал” на каналізаційних очисних спорудах міста Львова не трапилося жодної надзвичайної події, яка б призвела до значного впливу на навколишнє середовище.

«На території мулових полів тривають планові роботи по укріпленню обваловки. Жодної масштабної події виливу нечистот, як це поширюють в інтернеті, у нас не було. Накопичення мулу на території очисних споруд відбувається у мулових лагунах. Мул, що утворюється в процесі очищення стічної води, має вологість 98%. У лагунах відбуваються процеси природнього очищення мулу, тверда фракція осідає, а рідина випаровується. Щороку ми проводимо земляні роботи, для того щоб убезпечити мулові поля від переповнення на випадок дощу. Зокрема зараз ми використовуємо для укріплення грунт, який утворюється під час реконструкції вулиці Богданівської.»

Нагадаємо, що у Львівводоканалі реалізовують проект модернізації пісколовок та будівництва біогазової станції, що дозволить скоротити кількість мулу втричі та зменшити викиди СО2