На Львівводоканалі бракує працівників


Гострий кадровий голод відчувають у виробничих підрозділах підприємства – тут із понад півтори тисячі працівників не вистачає 160, здебільшого кваліфікованих робітників.

Підприємство «Львіввводоканал» – велике, його водозабори і насосні станції розташовані по цілій Львівській області. Усе це майно треба обслуговувати. Найбільша проблема виникає з робітничими професіями, які, з точки зору самих працівників, є недостатньо оплачувані. У дефіциті – слюсарі аварійно-відновлювальних робіт, слюсарі-сантехніки, машиністи насосних установок, електрогазозварювальники, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустановок, водії спецтехніки. Ще на підприємстві не вистачає будівельників, електромонтерів.

«Основна причина звільнення працівників – низький рівень заробітної плати. Робота є фізично не проста, інколи з ненормованим графіком, тому цілком зрозуміло, що робітники надають перевагу найкращій пропозиції на ринку праці. Донедавна середня заробітна плата у Львівводоканаліскладала 6 тис.грн., що не дозволяло нашому підприємству конкурувати з іншими роботодавцями. Кваліфіковані працівники йшли від нас у будівельні компанії або виїжджали на заробітки до інших країн. Відтак ми звернулися до міської ради з проханням допомогти фінансово, щоб мати змогу підняти зарплату та заповнити вакансії, де бракує фахівців. Вже від вересня рівень заробітної плати зріс на 34-40%, середньомісячна заробітна плата складає 9 тис.грн.»

У комунальному підприємстві сподіваються, що це дозволить закрити питання нестачі кадрів і допоможе забезпечити надійне функціонування системи водопостачання та водовідведення міста Львова.

Тому усіх, кого цікавить робота на комунальному підприємстві і хто має відповідний фах, Львівводоканал запрошує на роботу. Для цього можна звертатися до відділу кадрів за телефоном 240-11-40 (внутрішній -1161), за адресою: вул. Зелена, 64 каб.108.

«Зарплату у нас виплачують вчасно, з урахуванням усіх тарифних ставок.Наприклад, на сьогодні слюсарі та машиністи спецтехніки отримують у середньому вже близько 10 тис. грн. Якщо робота припадатиме на вихідні або святкові дні, сума зростає до 13-14 тис. грн. Водночас електрогазозварювальники тепер можуть заробити до 18 тис. грн. Також у нас ефективно працює профспілкове об’єднання, забезпечуючи працівників можливостями щодо медичного обслуговування, путівками до оздоровчих і профілактичних закладів та іншими соціальними послугами і пільгами згідно із статутом підприємства та колективним договором» – зазначають у відділі кадрів Львівводоканалу