До уваги споживачів ЛМКП «Львівводоканал»!


Інформуємо споживачів про те, що на виконання Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 302 від 10.03.2016 року ЛМКП «Львівводоканал» підготувало розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

Відкрите обговорення проекту структури тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення, а також інвестиційної програми на 2020 рік відбудеться 29 травня 2019 р. о 12:00 год в актовому залі ЛМКП «Львівводоканал» за адресою м. Львів, вул. Зелена, 62.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, а також зауваження та пропозиції приймаються до 25 травня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ЛМКП «Львівводоканал» вул. Зелена, 64, 79017 м.Львів; lvivvodokanal@ukr.net

На сьогоднішній день тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 266 від 26.02.2019р.

На зміну тарифів насамперед вплинули зростання основних складових тарифів, а саме: витрат на електроенергію у зв’язку із зростанням тарифів на електроенергію 1-го класу та 2-го класу напруги; витрат на оплату праці та витрат на єдиний соціальний внесок у зв’язку із підвищенням витрат на оплату праці; ставки на податки та збори та інші обов’язкові платежі; зростання витрат на паливно-мастильні матеріали; зростання витрат на сторожову охорону; витрати на поточний ремонт господарським способом; також зросли витрати на обслуговування оргтехніки, юридичні послуги, витрати на охорону праці, банківське обслуговування та інше.

Коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема, для здійснення розрахунків за електроенергію, оплати податків та забезпечення споживачів якісними послугами та питною водою.

 

 Адміністрація ЛМКП «Львівводоканал»