Львівводоканал закликає терміново оплатити рахунки за воду, щоб не допустити зупинки водопостачання


Улітку стрімко зросла кількість споживачів які невчасно оплачують за отримані послуги. У липні лише 44% львів’ян оплатили за воду, а заборгованість зросла до 54 мільйонів гривень.

Ситуація з надходженням коштів зараз дуже непроста. До кінця місяця залишилося лише 5 банківських днів, однак половина споживачів мабуть просто забула перерахувати кошти за воду. Наголошуємо, що вода – це стратегічний ресурс, набагато важливіший за послуги інтернетучи телебачення. Наявність або відсутність послуг водопостачання й водовідведення безпосередньо впливає на якість життя та добре самопочуття мешканців. Відтак закликаємо громадян не зволікати з оплатою платіжок та допомогти комунальному підприємству належно забезпечувати виробничий процес. У випадку зростання заборгованості нам не вдасться розрахуватися з енергетиками, і підприємстворизикує бутивідключеним  від енергоносіїв, а отже усі споживачі опиняться  без води.

Нагадуємо, що зі споживачами, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, підприємство працює у судовому порядку (а стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів).