Оголошення прекваліфікації

Запрошення до участі в попередньому

кваліфікаційному відборі учасників торгів

Україна

ПРОЕКТ БУДІВНИЦТВА БІОГАЗОВОЇ СТАНЦІЇ

НА ОЧИСНИХ СПОРУДАХ м. ЛЬВОВА

Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергіїв м. Львові, Україна

Це Запрошення до участі в попередньому кваліфікаційному відборі учасників торгів опубліковано відповідно до Загального оголошення про закупівлі за цим проектом, яке було розміщено на веб-сайті ЄБРР, у розділі «Оголошення про закупівлі за проектами» 31 липня 2017 року.

Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал” (далі – Замовник) має намір використати частину кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – “ЄБРР” або “Банк”) та Північної екологічної фінансової корпорації (“НЕФКО”), а також грант Партнерства з енергоефективності та довкілля Східної Європи (“E5P”), що управляється банком, для фінансування Проекту будівництва біогазової станції на очисних спорудах м. Львова.

Замовник має намір провести попередній кваліфікаційний відбір компаній та консорціумів для участі в торгах за наступним контрактом (далі – Контракт), який фінансується частиною кредитних коштів та грантом:

Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії в м. Львові, Україна (Проектування та Будівництво).

Обсяг робіт за Контрактом включає проектування та затвердження відповідно до українського законодавства, будівництво, випробування, введення в експлуатацію, розробку технологічних процедур та усунення недоліків під час періоду повідомлення про дефекти.

Термін реалізації Контракту – 24 місяці (включаючи проектування та будівельні роботи);

Пробна експлуатація від 6 до 12 місяців, що буде в подальшому уточнена на наступному етапі торгів.

Період повідомлення про дефекти – 24 місяці (після завершення пробної експлуатації).

Форма контракту – контракт із фіксованою ціною на основі умов контракту ФІДІК на «Постачання обладнання, проектування та будівництво» («Жовта» книга), перше видання 1999 року

Участь у попередньому кваліфікаційному відборі й торгах за контрактами, що фінансуються кредитними коштами ЄБРР, НЕФКО та грантом E5P, відкрита для компаній та спільних підприємств із будь-якої країни.

Документаціюдля попереднього кваліфікаційного відбору учасників торгів можна отримати за адресою, наведеною далі, після сплати невідшкодовного грошового збору в сумі, еквівалентній 200 (двомстам) євро, яку необхідно сплатити Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал» на рахунок:

 1. для оплати з-за кордону:
  Назва рахунку Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» 
  Номер рахунку 26003212001443 
  Назва Банку АБ “УКРГАЗБАНК”
  Свіфт код UGASUAUK
  Адреса Банку Україна,03087, м.Київ, вул.Єреванська,1Відділення №290/13 АБ УКРГАЗБАНК, Україна,

  79026,м.Львів, вул.Стрийська,98

  Назва Банку-Кореспонденту COMMERZBANK AG
  SWIFT COBADEFF
  Номер рахунку 400886433201
  Адреса Кореспонденту NeueMainzerStrasse 32-36,60261 FrankfurtAmMain, Germany

   

 2. для місцевих платежів у гривнях:
  Назва рахунку Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» 
  Номер рахунку 26004165146
  Назва Банку АБ «Укргазбанк»
  МФО 320478
  ЄДРПОУ 03348471
  Податкове свідоцтво 17701395 від 18.11.1995 р.
  ІПН 033484713022
  Адреса 79017, м.Львів, вул.Зелена, 64

Після отримання належних доказів сплати невідшкодовного грошового збору документація надсилається адресату електронною поштою у форматі PDF та MS Word. При цьому, відправник не несе відповідальності за втрату документів або їх доставлення із запізненням. У випадку розбіжностей між версіями PDF та Word, версія PDF повинна мати перевагу.

Заявки на участь у попередньому кваліфікаційному відборі повинні бути належно оформлені та доставлені ​​за адресою, наведеною далі, до 5 липня 2018 року включно. Документи, що надійдуть після закінчення цього терміну, може бути відхилено і повернуто заявнику в нерозпечатаному вигляді.

Застосовні правила закупівель будуть Політика та Правила Закупівель Банку (ППЗ, ред. листопад 2017 року), які можна знайти за посиланням:

http://www.ebrd.com/news/publications/policies/procurement-policies-and-rules.html.

Зацікавлені компанії можуть отримати додаткову інформацію та ознайомитися з документацією для попереднього кваліфікаційного відбору учасників торгів, а також придбати її, за адресою:

п. Роман Пархомик

Провідний фахівець із державних закупівель

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал»

вул. Зелена, 64, 2-й поверх, каб. 206, 79017,
Львів, Україна

Тел./факс: +38 (032) 225 50 68

E-mail: tender_lvk@ukr.net

Запрошення до участі в попередньому кваліфікаційному відборі учасників торгів