Загальне повідомлення про закупівлю по проекту виробництва біогазу із стічних вод у м.Львів

Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал” (Наймач), муніципальне підприємство у м.Львів, отримало позику від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та гранти від Східноєвропейського партнерства в сфері енергоефективності та екології (E5P) та Фонду Джона Нурмінена (JFN) для фінансування відновлення та модернізації інфраструктури очищення стічних вод (пісколовки), побудови установки для виробництва біогазу з осаду та когенераційних установок для виробництва додаткової електроенергії та тепла з біогазу. Запропонований проект, вартість якого становить до 31,5 млн. євро, вимагатиме закупівлю наступних товарів, робіт та послуг, що фінансуватимуться з коштів, отриманих від позик ЄБРР та НЕФКО, а також гранту E5P:
• Побудова когенераційної установки та установки для виробництва біогазу
• Встановлення нових пісколовок на КОС 1-4

Очікується, що проведення тендеру щодо Проекту розпочнеться у жовтні 2017 року.

Контракти, що фінансуються за кошти, отримані від позик ЄБРР та НЕФКО, та гранту E5P, регулюються Принципами та Правилами Закупівель ЄБРР та відкриті для компаній з будь-яких країн. Кошти, отримані від позик ЄБРР та НЕФКО, а також гранту E5P не будуть використовуватися для будь-яких виплат особам чи організаціям за будь-який імпорт товару, якщо така оплата або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки ООН відповідно до Розділу VII Статуту Організації Об’єднаних Націй або відповідно до закону офіційного регулюючого органу країни Наймача.

Контракт на станцію хімічного осаджування на КОС 1-2, який буде фінансуватися за рахунок гранту Фонду Джона Нурмінена та місцевого фінансування, не регулюватиметься Принципами та Правилами Закупівель ЄБРР, а закупівлі щодо нього здійснюватимуться окремо.

Контакти:

Ванькович Дмитро Миколайович
Заступник директора, керівник Групи Реалізації Проекту
ЛМКП”Львівводоканал”
79017, Україна, м. Львів, вул. Зелена, 64
+38(032)275 34 39

vanjkovych@lvk.lviv.ua