Визначення першочергових робіт

Визначення першочергових ремонтних робіт є дуже важливим і для нас, і для споживачів наших послуг. Ми обслуговуємо 1750 км водопровідних труб по всьому Львову та Львівській області, забезпечуючи в середньому понад тонну води на тиждень до кожного з наших 730 000 споживачів. Це 240 міліонів літрів на день – еквівалент 240 заповненням чаші олімпійського стадіону.

У центральній частині міста Львова переважна більшість чавунних водогонів була прокладена понад 100 років тому. У інших районах міста експлуатуються сталеві водогони, технічний стан яких теж поступово погіршується. Щороку на водопровідних мережах міста трапляється близько 5 тисяч аварій, в середньому 3 аварії на 1 км мереж.

Відтак при виявленні аварії ми скеровуємо ремонтні бригади насамперед на ті адреси, де внаслідок витоку зменшується тиск води у житлових будинках.

Що ми вже зробили
Впродовж 2003-2013 років ми замінили понад 200 км вуличних та магістральних водогонів для зменшення витоків води та покращення якості послуг. Ми використовуємо нові пластикові труби, які менше піддаються корозії та віковому старінню. Це допомогло нам налагодити цілодобове водопостачання міста для усіх споживачів та зменшити кількість аварійних витоків води на 30%