Контроль якості стічних вод

mail79017, м. Львів, вул. Зелена, 64

phoneНачальник бюро контролю водовідведення: +38 (032) 240-11-40 (вн. 1291)

phoneІнженерна група: +38 (032) 240-11-40 (вн.1290)

phoneГрупа відбору проб: +38 (032) 240-11-40 (вн. 1290)

Графік прийому представників підприємств:

timeГалицький та Сихівський р-н – щопонеділка з 9:00 до 13:00

timeФранківський та Залізничний р-н – щосереди з 9:00 до 13:00

timeШевченківський та Личаківський р-н – щоп’ятниці з 9:00 до 13:00

Бюро контролю водовідведення – структурний підрозділ ЛМКП «Львівводоканал», основна функція якого є контроль за дотриманням “Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації міста Львова”
Проект правил 2019
Загалом Правила спрямовані на запобігання порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення рівня безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.

Скид стічних вод підприємств у міську каналізацію з перевищеннями граничнодопустимих концентрацій – проблемне питання як для водоканалу, так і для усього міста. Адже це не лише погіршує стан системи водовідведення, а й становить загрозу екології. Відтак ми здійснюємо контроль за якісним та кількісним складом стічних вод підприємств, що скидаються у промислово-побутову каналізацію міста.

Дозвіл на скид

Відповідно до умов «Договору про подачу води з комунального водопроводу та приймання стічних вод до каналізаційної мережі», Абоненти зобов’язані отримати Дозвіл на скид стічних вод у міську каналізацію. В обов’язковому порядку Дозвіл на скид отримують підприємства внесені у «Перелік підприємств, для яких встановлюється ліміт на скид забруднювальних речовин у міську каналізацію» (далі – Перелік).
Дозвіл на скид надається на підставі доведеного Ліміту на скид забруднювальних речовин у міську каналізацію. Для підприємств, які відповідно до Переліку зобов’язані розробити «Проект ліміту на скид забруднювальних речовин в систему міської каналізації», Дозвіл на скид надається на підставі доведеного Ліміту на скид при наявності чинного Проекту ліміту.
Для отримання Дозволу на наступний рік, до 1 листопада поточного року Підприємство подає у ЛМКП «Львівводоканал» лист встановленого зразка.

Завантажити зразок листа для підприємств, які розробляють Проект ліміту
Завантажити зразок листа для підприємств, для яких розробка Проекту ліміту не обов’язкова