Немає води/низький тиск

1. Пошук аварійних ситуації у Вашому районі
Карта аварійних ситуацій проінформує про усі аварії, які трапилися у місті

Немає на карті?
Якщо ви не бачите аварії у Вашому районі, зробіть такі кроки:

2. Перевірте крани у Вашому помешканні
Проблема може бути у внутрішній будинковій мережі, може вийти з ладу кран або фільтр перед лічильником.

3. Перевірте стан водопостачання у Ваших сусідів
Якщо це можливо, поцікавтеся чи така ситуація у більшості квартир (сусідніх, що знаходяться на тому ж поверсі та тих, що під Вашою квартирою). Якщо у сусідів все гаразд, то проблеми виникли у внутрішній мережі. Відтак необхідно провести ревізію стояка і труб всередині будинку і з’ясувати, чи немає в них засмічення. Зазвичай засмічення труб трапляється на водопроводах у старих будинках, тому кардинально змінити ситуацію допоможе повна заміна комунікацій.

Якщо Ви живете у багатоквартирному будинку, то можливі випадки самовільного перекриття водопостачання мешканцями будинку для виконання ремонтних робіт (встановлення або заміни сантехніки, водолічильника тощо)

4. Повідомте нас
Якщо Ви зробили усі попередні кроки і не з’ясували причини відсутності води, повідомте нас за номером 15-51 або 276-20-50 або напишіть на скриньку: cds@lvk.lviv.ua

Який тиск у водопровідній мережі є нормою?
За одиницю вимірювання тиску у водопровідній мережі прийнято вважати 1 бар або 1 атмосферу або 1 кгс\см2, які через незначні розбіжності прирівнюються один до одного.

1 бар дорівнює 1,0197 атмосфер або приблизно 10 м водяного стовпа. Тиск у міських водопровідних мережах регулюється вимогами будівельних норм і правил та перебуває в діапазоні від 2,5-3 бар

Тиск води вимірюється за допомогою манометрів. Величина тиску на у крані споживача повинна бути не менше 1 бар