Заощаджуйте воду

kran1. Якщо з одного крана у вашій оселі крапає вода, то за добу марно витікає 24 літри води. Навіть при швидкості одна крапля на хвилину з крана витече майже 15 000 літрів води за рік, а з вашої кишені при цьому «витече» майже сотня гривень.

kran_vazil2. При виборі змішувачів – віддайте перевагу важельним. Вони швидше змішують воду, ніж вентильні, отже менше води витрачається даремно, коли ви підбираєте оптимальну температуру води.

chetkail3. Пригадайте, чи тече вода, коли ви вмиваєтеся або чистите зуби. Якщо вода тече хоча б три хвилини вранці і стільки ж увечері, то при цьому даремно виливається 20 літрів води на день, або 7 000 літрів на рік.

toilet24. Перевірте, чи не підтікає вода із зливного бачка в туалеті, – на рік таким чином може витекти 16 000 літрів води.

toilet5. Якщо в туалеті у вас стоїть бачок з кнопковим подвійним пуском, використовуйте меншу кількість води. Сім’ї із чотирьох осіб це дозволить заощадити більше 36 000 літрів води в рік.

shower6. Використовуйте душ з економічним розсіювачем з меншим діаметром отворів. Витрата води за хвилину в звичайному душі складає 18 літрів, а в душі з низьким напором води – 9 літрів. Сім’я з чотирьох осіб може в рік зекономити до 80 000 літрів води.

7_kran7. На водопровідні крани поставте аератори, які допоможуть вам вдвічі скоротити витрату води.