Процес ремонту мережі

Ліквідація витоку води – це не завжди легкий процес. У деяких випадках аварію можна усунути упродовж кількох годин. Однак інколи проведення ремонту може зайняти більше часу, ніж ми хотіли б, оскільки виникають обставини, що впливають на нашу здатність ліквідувати витік відразу.

Наступні кроки пояснюють, що відбувається після того
як ви повідомите нам про витік води:

Крок перший: Абоненти повідомляють про витік води

lvk1Ми приймаємо повідомлення про витоки води за номером 15-51 або 276-20-50.
Ви також можете надіслати повідомлення про витік на скриньку cds@lvk.lviv.ua Якщо це можливо, додайте фотографію витоку з прив’язкою до адреси. Це допоможе нам визначити пріоритетність ремонту.

Крок другий: Обстеження витоку

lvk1Іноді витоки води трапляються з водопроводів, що не перебувають нашому балансі або з тепломережі. Також трапляються приховані витоки води. Обстеження витоку дає можливість з’ясувати ці обставини та визначити потребу в залученні спецтехніки.

Крок третій: Оцінка впливу на споживачів

lvk1Після обстеження місця витоку наші фахівці з’ясовують скільки споживачів матимуть незручності від проведення ремонту. Якщо труба обслуговує тисячі осіб, включаючи лікарні і школи, ми повинні напрацювати оптимальну схему перекриття трубопроводів, щоб скерувати воду з інших напрямків та звести до мінімуму район, що опинеться без водопостачання.

Крок четвертий: Погодження існуючих інженерних комунікацій

lvk1Нам необхідно погодити з відповідними службами місце розташування існуючих підземних комунікацій (газопроводів, електрокабелів, телефонних мереж тощо), щоб уникнути пошкоджень та убезпечити наших працівників. Іноді таке позгодження потребує додаткового часу.

Крок п’ятий: Погодження з міською радою

lvk1Якщо труби пролягають під дорогами, тоді нам необхідно отримати дозвіл від міської ради для роботи на дорозі, призупинення руху транспорту, погодження зміни руху маршрутів громадського транспорту. Відтак міська рада призначає дату, коли ми можемо виконати ремонтні роботи. Згадані обставини можуть вплинути на нашу здатність усунути витік відразу.

Крок шостий: Відключення води

lvk1Про час виконання планових ремонтних робіт ми попереджаємо наших споживачів заздалегідь за допомогою оголошення через засоби масової інформації та співпрацюємо з працівниками житлово-експлуатаційних підприємств, які розміщують друковані оголошення на під’їздах будинків. У випадку аварій на зовнішніх мережах водопостачання ми маємо право тимчасово припинити або обмежити подачу води без попередження.

Крок сьомий: Ремонт водогону

lvk1Працівники ремонтно-експлуатаційних служб виконують ремонтні роботи: розкопують дорогу, тротуар або газон; заварюють трубопровід у місці витоку води, встановлюють ремонтне обладнання (хомути, накладки, муфти). Іноді доводиться замінювати ділянку аварійного водогону. Після завершення ремонту водопостачання відновлюють.

Крок восьмий: Відновлення благоустрою

lvk1На місці проведення розкопок після ліквідації аварії на інженерних мережах виконуються роботи по відновленню пошкоджених елементів благоустрою території. Терміни виконання робіт – впродовж 10 діб відповідно до п.15.1.3. «Правил благоустрою міста Львова».